22-05-2012 Business & IT in control?
Om een organisatie efficiënter en effectiever te maken is het belangrijk een brug te slaan tussen “business” en “IT”. Maar wat betekent dat in praktijk? Kom het ervaren bij Mavim!
07-06-2012 Samen investeren in de toekomst
De Processpecialisten organiseren samen met Mavim en gemeente Tynaarlo een bijeenkomst voor gemeenten en rijksoverheid over wat Lean eigenlijk is, hoe Lean uw organisatie kan helpen verbeteren, hoe u een Leanverbetertraject start en hoe u met Lean bezuinigingen kunt realiseren.
19-06-2012 Open workshop: uw proces in een keer RAAK!
Fouten en het herstel daarvan gaan ten koste van de efficiëntie. Met een Lean aanpak kunt u zulke verspillingen in processen opsporen; maar dan? Sommige bottlenecks zijn makkelijk op te lossen, andere alleen met veel gedoe of tegen hoge kosten. Wat is de optimale balans tussen kosten en baten? Hoe RAAK wil en kan uw organisatie zijn?
21-06-2012 Open workshop: uw proces in een keer RAAK!
Fouten en het herstel daarvan gaan ten koste van de efficiëntie. Met een Lean aanpak kunt u zulke verspillingen in processen opsporen; maar dan? Sommige bottlenecks zijn makkelijk op te lossen, andere alleen met veel gedoe of tegen hoge kosten. Wat is de optimale balans tussen kosten en baten? Hoe RAAK wil en kan uw organisatie zijn?
De ProcesFabriek
Nieuw Zeelandweg 15a
1045 AL Amsterdam
T +31 (0)20 44 898 44
F +31 (0)20 44 898 40
De ProcesCentrale
Schiehavenkade 162-164
3024 EZ Rotterdam
T +31 (0)10 27 633 19
F +31 (0)10 27 633 20
E
Het kabinet streeft ernaar dat alle overheidsorganisaties die rechtstreeks contact hebben met de burger werken met een kwaliteitshandvest. In dit kwaliteitshandvest komt te staan wat de burgers kunnen verwachten van de overheid als het gaat om dienstverlening. Daarom is ook Zuidoost druk bezig met het opstellen van een kwaliteitshandvest. Immers in stadsdeel Zuidoost heeft het verbeteren van de dienstverlening voortdurend de aandacht. Maar wat is zo'n kwaliteithandvest nu precies en wat betekent het voor de medewerkers van deze organisatie?
De Processpecialisten ondersteunen op dit moment het invoeren van het kwaliteitshandvest. Het artikel dat hierover is geschreven is afkomstig uit de Ziezo, het interne blad van Stadsdeel Zuidoost. Klik hier voor het artikel
Projecten