Agenda

27-03-2012 Wie is er bang voor de proceseigenaar?

Welke superkrachten heeft een proceseigenaar nodig? Tijdens de open workshop ‘Wie is er bang voor de proceseigenaar!’ delen De Processpecialisten en de deelnemers hun praktijkervaringen, lessen en successen met het inrichten van procesrollen.
 


03-04-2012 Wie is er bang voor de proceseigenaar?

Welke superkrachten heeft een proceseigenaar nodig? Tijdens de open workshop ‘Wie is er bang voor de proceseigenaar!’ delen De Processpecialisten en de deelnemers hun praktijkervaringen, lessen en successen met het inrichten van procesrollen.
 


» Lees verder

Contact

De ProcesFabriek

Nieuw Zeelandweg 15a
1045 AL Amsterdam
T +31 (0)20 44 898 44
F +31 (0)20 44 898 40

 

De ProcesCentrale

Schiehavenkade 162-164
3024 EZ Rotterdam
T +31 (0)10 27 633 19
F +31 (0)10 27 633 20

E



Wie is er bang voor de proceseigenaar?

27-03-2012

De Processpecialisten nodigen u met groot genoegen uit voor een bijeenkomst waarin ervaringen worden gedeeld en nieuwe inzichten worden opgedaan rondom proceseigenaarschap. Veel organisaties verbeteren de dienstverlening of gaan efficiënter en effectiever werken. De processen zijn op orde en dan. ‘Iemand ervoor verantwoordelijk maken’ lijkt een logische volgende stap. Hiervoor creëren steeds meer organisaties nieuwe rollen voor processturing. Dit leidt tot veel verschillende rollen en taakopvattingen en ook blijken de nieuwe rollen niet overal even succesvol.

 

“Waarom zou je een proceseigenaar benoemen?”
“Wat doet een proceseigenaar?”
“Wat is het verschil tussen een proceseigenaar en een procesmanager?”
“Heeft elk proces een proceseigenaar nodig?”
“Op welk niveau wordt de rol van proceseigenaar belegd?”
“Is een proceseigenaar niet gewoon weer een manager?”
“Welke superkrachten heeft een proceseigenaar nodig?”

 

Tijdens de open workshop ‘Wie is er bang voor de proceseigenaar!’ delen De Processpecialisten en de deelnemers hun praktijkervaringen, lessen en successen met het inrichten van procesrollen. En ook gaan we met elkaar aan de slag in een processpel waarin we het succes en falen van een proceseigenaar gaan beproeven.

 

Klik hier om de uitnodiging te downloaden.

 

Doelgroep
Iedereen die meer wil weten of iets te melden heeft over leiderschap en de invulling van proceseigenaarschap en andere procesrollen. Deelname aan deze bijeenkomst is kosteloos.


Wanneer en waar?
We organiseren twee workshops:

dinsdag 27 maart van 09.30 – 12.30 uur in de ProcesFabriek in Amsterdam
dinsdag 3 april van 09.30 – 12.30 uur in Den Bosch

Aansluitend staat er een lunch voor u klaar. Het maximaal aantal deelnemers per bijeenkomst is 30. Meldt u dus vandaag nog aan!


Programma
Het programma voor de workshop ziet er als volgt uit:

  1. Uitwisselen van ervaringen tussen de deelnemers
  2. Toelichting en inleiding in procesrollen en verantwoordelijkheden
  3. Succes- en faalfactoren uit de praktijk
  4. Beproeven van procesverantwoordelijkheid in een simulatiespel
     

Aanmelden en informatie
U kunt zich nu al aanmelden via mailbox@processpecialisten.nl. Voor een goede verwerking van uw aanmelding vragen wij u om uw naam, organisatie & functie te vermelden. Na uw aanmelding ontvangt u een bevestiging en routebeschrijving.
Heeft u nog vragen over deze workshop en/of specifieke vragen die u graag beantwoord krijgt tijdens de workshop, dan kunt u die stellen via:

  1. E-mail: damen@processpecialisten.nl
  2. Telefoon: 06-46 16 26 77 (Vincent Damen)
  3. Twitter: begin uw tweet met @procestweet en vermeld #PE022012
     


Archief

Concept en realisatie: We Provide